Kontakt:

Sklep numizmatyczny Coin24.pl 

Oficjalny dystrybutor monet NBP

tel. 504-08-23-24

email: coin24.pl@interia.pl

NIP: 8942694136

REGON: 020501436

 Szybka wysyłka 24-48h! 

Akcesoria dla numizmatyki

Kapsle na monety, holdery na monety, strony do segregatorów na banknoty, klasery na monety kolekcjonerskie

Katalog monet

Najpopularniejszy katalog cennik monet Fischer oraz Parchimowicz. Opracowania ze zdjęciami i opisem szczegółów monet PRL, destrukty oraz monet historycznych Parchimowicza i autorów współpracujących

Katalog banknotów

Opracowania banknotów polskich II RP, PRL, III RP oraz banknotów kolekcjonerskich wraz z wyceną stanów zachowania, roczników i serii. Katalog banknotów polskich Fischer oraz katalog banknotów Parchimowicz.

Akcesoria numizmatyczne

Sklep numizmatyczny Coin24.pl przedstawia szeroką oferta kapsli na różnego rodzaju monety w rozmiarach wewnętrznych od 16.5 do 41 mm. Strony do segregatorów na banknoty obiegowe i banknoty kolekcjonerskie mieszczące od jednego do czterech banknotów z zależności od rozmiaru lub inne dokumenty, czy też inne pozycje kolekcjonerskie. Strony na monety obiegowe i monety kolekcjonerskie z szyną do zasuwania, dzięki temu monety mają podwójną ochronę. Klasery na monety oraz monety w holderach w różnych rozmiarach i kolorach oraz miksy. Holdery foliowe jak i papierowe białe w rozmiarach średnicy okienka od 17,5 mm do 39,5 mm  oraz czarne w rozmiarach średnicy okienka od 25 mm do 35 mm. Holdery nasz sklep numizmatyczny oferuje w najpopularniejszym standardzie wymiaru ramki 50 mm x 50 mm W ofercie akcesoria marki Kolekcjoner oraz akcesoria renomowanej niemieckiej firmy Leuchtturm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl