Internetowy sklep Numizmatyczny

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Sklep numizmatyczny Coin24.pl

1. Czy jest możliwość wykonania dokładniejszych zdjęć, lub rzeczywistych zdjęć (real foto) jeśli takich brakuje?

2. Czy jest możliwa wysyłka w ten sam dzień?

3. Czy zakupy na Coin24.pl są bezpieczne?

4. Czy płatności na Coin24.pl są bezpieczne?

5. Czy sklep numizmatyczny Coin24.pl jest znana na rynku numizmatycznym?

6. Czy po zakupie otrzymam paragon lub fakturę?

7. Czy prowadzicie skup monet, skup banknotów i na jakich zasadach?

8. Jak opisujecie monety?

9. Jak opisujecie banknoty?

10. Czy jesteście na facebook?

11. Czy macie swój kanał na YouTube?

12. Czy posiadacie sklep stacjonarny?

13. Czy jeśli obecnie nie ma towaru na stanie oznacza, że nie posiadacie obecnie takiej monety lub banknotu?

14. Czy banknoty i filatelistyka kupione na Coin24.pl są odpowiednio zabezpieczone podczas wysyłki?

 

1. Tak dla monet powyżej 10 złotych na życzenie robimy dodatkowe zdjęcia, jeśli jest dla Państwa taka konieczność. Rozmiary zdjęć mamy dostosowane to wymogów odpowiedniej szybkości wyświetlania się stron na urządzeniach mobilnych. Dlatego zdjęć nie mogą być zbyt dużych rozmiarów. Zdjęcia uzupełniamy zawsze naszą oceną stanu zachowania jak i opisem, jeśli to jednak nie wystarczy, możesz wysłać do nas prośbę o wykonanie dokładniejszych zdjęć z kategorii monety i banknoty.

2. Tak jeśli zależy Ci na błyskawicznej wysyłce, czasem możemy wysłać banknoty czy monety w ten sam dzień. Napisz do nas taką prośbę. Pamiętaj jednak, że nie zawsze jest to możliwe, ponieważ kurierzy jeśli już odebrali od nas paczki, nie wracają pod ten sam adres w ten sam dzień.

3. Tak, posiadamy certyfikat SSL (Secure Socket Layer) i jest to protokół szyfrujący dane w internecie. Zabezpiecza połączenie pomiędzy serwerem sklepu, a przeglądarką z które korzysta klient. Dodatkowo dla przejrzystości działania i przedstawienia naszej wiarygodności, rzetelności i szybkości działania umożliwiliśmy naszym klientom ocenę naszej firmy po transakcjach poprzez moduł opinii sklepów internetowych TrustMate. Opinie o nas znajdziesz pod linkiem https://trustmate.io/opinie/coin24-pl

4. Tak, posiadamy umowę z Autopay (dawniej BlueMedia) (płatności prze banki, karty płatnicze, Blik) oraz PayU. Są to znane marki na rynku polskim i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa płatności.

5. Tak, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży numizmatycznej. Współpracujemy z największymi sklepami numizmatycznymi w Polsce. Posiadamy aktualną umowę z Narodowym Bankiem Polskim (NBP) i widniejemy w spisie sklepów numizmatycznych. Mamy reklamę w najnowszym wydaniu Katalog monet polskich Fischer 2024 na stronie 72

6. Tak, jesteśmy legalnie działającą firmę, rejestrujemy sprzedaż każdego produkty. Standardowo otrzymasz paragon, jeśli chcesz otrzymać fakturę zaznacz to podczas procesu składania zamówienia.

7. Tak, skup monet i banknotów jest opisany pod linkiem https://coin24.pl/skup-monet-placimy-najwiecej

8. Szczegółowy opis jak opisujemy monety znajdziesz pod linkiem https://coin24.pl/opis-monet

9. Szczegółowy opis jak opisujemy banknoty znajdziesz pod linkiem https://coin24.pl/opis-banknotow

10. Obecnie jesteśmy w fazie usuwania konta na facebook, aby otworzyć nowe z nową lepszą treścią.

Nowa strona:

https://www.facebook.com/coin24pl/

Stara strona:

https://www.facebook.com/Coin24plAndrzejMaciejewski

11. Tak, dopiero raczkujemy na YouTube, ale z biegiem czasu będziemy rozwijać te źródło informacji dla Was. Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszego kanału na YouTube ponieważ będą tam pojawiać się ciekawe filmiki https://www.youtube.com/@coin24_pl

12. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, gdyż skupiamy się na obsłudze klientów z całego kraju. Posiadamy umowę z Narodowym Bankiem Polskim i podczas emisji monet i banknotów chcemy jak najszybciej obsługiwać swoich klientów, by jak najszybciej trafiały do nich monety po emisji. Obsługiwanie klientów przy ladzie, angażuje bardzo dużo czasu i opóźnia realizacje zamówień, także poza emisyjnych. By tego uniknąć skupiamy się tylko i wyłącznie na sprzedaży internetowej. Jest jednak możliwość odebrania zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu po wcześniejszym telefonicznym umówienie.

13. Nie, bardzo często zdarza się, że mimo, że stan magazynowy jest 0 i widnieje napis "powiadom o dostępności", możemy mieć fizycznie takie monety lub banknoty na stanie, tylko czekają one na ocenę stanu zachowania, wykonanie real foto, czy sprawdzenie stanu magazynowego i ponowne wystawienie. Jeśli czegoś nie mamy na stanie, także możesz do nas napisać.

14. Znaczki, koperty FDC jak i banknoty potrzebują odpowiednich zabezpieczeń podczas transportu, dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na to by maksymalnie zabezpieczyć ich stany zachowania. Używamy tylko i wyłącznie kopert bąbelkowych oraz stosujemy do zabezpieczeń bardzo grube o równej powierzchni arkusze tektury o wysokiej gęstości i sztywności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl